Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skiljebo SK

Följ

Skiljebo SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Alla som jobbar i föreningar! Ni är guld värda!!

för 7 dagar sedan 1 kommentar 861 visningar
1 kommentar
 • 22 okt 2022 Mona Tapper

  Vår förening är en stor verksamhet och många olika roller behövs för att kunna erbjuda en aktiv fritid. Att så många av oss bidrar med olika ideella insatser är helt avgörande för att få det att fungera. Våra ledare som agerar kväll efter kväll, helg efter helg för att våra spelare ska kunna utöva sin sport. Ni är så fantastiska. Alla föräldrar och andra anhöriga som bistår i de åtaganden föreningen har och ordnar så att laget får bra förutsättningar.
  Ett stort tack till er alla och nu fortsätter vi hjälpas åt.
  Mona
  Ordförande

  Rapportera

  Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in