Anmälan till Bollkul barn födda 2020
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skiljebo Sportklubb

Kommande matcher
APRIL 2024
 
20
10:00
lör
10:00    
F 10, Wenströmska IP B
 
F 10 » 
Västerås IK - Skiljebo Sportklubb F 10
  -      
20
10:00
lör
10:00    
SSK F 17-18 innebandy, Klövernhallen
 
Västerås innebandy - Skiljebo Sportklubb F 17-18 innebandy  -      
20
10:30
lör
10:30    
F 15 U, Råby IP KG
 
F 15 U » 
Skiljebo Sportklubb F 15 U - Vaksala SK F16
  -      
20
12:00
lör
12:00    
U 16, Hamre 5 (konstgräs)
U 16 » 
Skiljebo SK - Syrianska FC
  -      
20
12:30
lör
12:30    
U 19, Trängens IP Konstgräs
U 19 » 
BK Forward - Skiljebo SK
  -      
20
16:00
lör
16:00    
P 09, Häradsvallen KG
P 09 » 
Trosa-Vagnhärad SK (P15) - Skiljebo SK (P15)
  -      
21
08:00
sön
08:00    
P 14, Hamre IP
P 14 » 
Skiljebo Sportklubb - Barkarö
  -      
21
09:00
sön
09:00    
P 14, Hamre IP
P 14 » 
Skiljebo Sportklubb - Barkarö
  -      
21
10:30
sön
10:30    
P 13, Orrlidens IP
P 13 » 
IFK Eskilstuna - Skiljebo SK
  -      
21
11:45
sön
11:45    
F 12, Hamre IP konstgräs
F 12 » 
Skiljebo Sportklubb - Håbo FF
  -      
21
12:15
sön
12:15    
P 09, Hamre IP Konstgräset
P 09 » 
Skiljebo Sportklubb P09 VIT - IFK Eskilstuna P09
  -      
21
12:20
sön
12:20    
P 14, Övrig plats
P 14 » 
Sala - Skiljebo Sportklubb
  -      
21
13:00
sön
13:00    
F 17 U, Tibblevallen (Täby SC 2)
F 17 U » 
Täby FK - Skiljebo SK
  -      
21
13:15
sön
13:15    
F 12, Hamre IP konstgräs
F 12 » 
Skiljebo Sportklubb - Håbo FF
  -      
21
13:45
sön
13:45    
P 14, Övrig plats
P 14 » 
Sala - Skiljebo Sportklubb
  -      
21
14:00
sön
14:00    
Juniorer, Torshargs IP KG
BK Sport U17 - Skiljebo SK Juniorer (P05-06)  -      
21
14:00
sön
14:00    
SSK P 14 innebandy, Mälarenergi Arena A-hallen Plan 2
Skiljebo Sportklubb - Ullvi Blå  -      
21
14:00
sön
14:00    
SSK P 14 innebandy, Mälarenergi Arena A-hallen Plan 3
Skiljebo Sportklubb - Surahammar GUL  -      
21
14:30
sön
14:30    
SSK P 14 innebandy, Mälarenergi Arena B-hallen Plan 3
Skiljebo Sportklubb - Tillberga IK  -      
21
15:00
sön
15:00    
SSK P 14 innebandy, Mälarenergi Arena B-hallen Plan 1
Ullvi Blå - Skiljebo Sportklubb  -      
21
15:00
sön
15:00    
SSK P 14 innebandy, Mälarenergi Arena A-hallen Plan 2
Surahammar Gul - Skiljebo Sportklubb  -      
21
15:30
sön
15:30    
F 11, Hamre IP
F 11 » 
Skiljebo Sportklubb F 11 - Eskilstuna United DFF
  -      
21
15:30
sön
15:30    
SSK P 14 innebandy, Mälarenergi Arena B-hallen Plan 3
Ullvi Blå - Skiljebo Sportklubb  -      
21
16:00
sön
16:00    
SSK P 14 innebandy, Mälarenergi Arena A-hallen Plan 2
Tillberga IK - Skiljebo Sportklubb  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
APRIL 2024
 
19
19:00
fre
19:00    
A-lag Herr, Korsängen A Konstgräs Enköping
- Skiljebo SK  -      
16
19:15
tis
19:15    
A-lag Dam, Östertälje IP B1
Södertälje FK - Skiljebo SK Dam  -      
16
19:00
tis
19:00    
A-lag Dam, Östertälje IP
Södertälje FK - Skiljebo SK Dam  -      
 
14
14:00
sön
14:00    
F 15 U, Wennströmska KG B 11m11
 
F 15 U » 
Skiljebo Sportklubb F 15 U - Sala FF F09/10
  -      
14
13:15
sön
13:15    
SSK P 14 innebandy, Wenströmska
Skiljebo Sportklubb VIT - Surahammar IBF 1  -      
14
12:00
sön
12:00    
U 19, Hamre 5 (konstgräs)
U 19 » 
Skiljebo SK - Hanvikens SK
3  -  2  
14
11:00
sön
11:00    
Juniorer, Wenströmska IP A
Skiljebo SK Juniorer - Fagersta Södra IK U192  -  0  
14
09:30
sön
09:30    
SSK P 14 innebandy, Klöverhallen plan 3
IBF Falun Ungdom & Barn - Skiljebo Sportklubb VIT  -      
14
09:15
sön
09:15    
P 09, Ringvallen
P 09 » 
Skiljebo Sportklubb - Eskilstuna city p10
  -      
14
08:45
sön
08:45    
SSK P 12 innebandy, Wenströmska
Skiljebo Sportklubb - Samuelsdals IF  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Följ oss
Våra samarbetspartners